Pożyczki dla firm bez BIK. Pożyczka na działalność gospodarczą

Pożyczki bez bik dla firm
Category: Kredyt

Nasza propozycja jest dla klientów indywidualnych oraz firm, które z różnych przyczyn nie są w stanie uzyskać standardowego finansowania bankowego. Nie sprawdzamy raportów BIK i nie weryfikujemy zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy. Zabezpieczeniem transakcji jest nieruchomość mieszkaniowa, komercyjna lub gruntowa, zlokalizowana w którymkolwiek z większych miast w Polsce. Mamy zasięg globalny i pomagamy klientom na terenie całego kraju.

Wypłacamy pożyczki prywatne do 70% wartości nieruchomości. Pomagamy Pożyczkobiorcom w usunięciu wpisów z BIKu i kontaktach z komornikiem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego złożonego wniosku i jasne warunki współpracy. Przed wypłatą środków, przygotowujemy dla klienta plan refinansowania, pozwalający konkretnie określić sposób i czas spłaty pożyczki prywatnej, zaciągniętej w naszej firmie.

Życie na kredyt

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny, w pierwszym półroczu 2015 roku wartość kredytów dla sektora niefinansowego zwiększyła się o 7,9%. Jest to jedyny ze wskaźników składających się na wynik finansowy banków, który nie tylko nie zaliczył spadku, ale i wzrósł. Rośnie także popyt na pożyczki bez BIK. Co to oznacza w praktyce?

Zaciskanie pasa

W dobie kryzysu gospodarczego, który, mimo tego, co odgórnie przyjęto za obowiązującą prawdę, dotyka także w pewnym stopniu Polaków, coraz większa liczba osób poszukuje dodatkowego źródła dochodu. Starają się o bardziej atrakcyjne, lepiej płatne prace, poszukują nadprogramowych, płatnych zajęć, robią nadgodziny. Na porządku dziennym jest też oszczędzanie. Nie chodzi jednak o zwykłe ograniczenie ilości kupowanych produktów – oszczędzanie, o jakim tu mowa, daje bardzo ciekawe efekty, które są bardzo dobrze widoczne w wielu różnych branżach: zamiast towarów z najniższej półki, ale za to w dużej ilości, sięgamy po te droższe, bardziej prestiżowe, choć oczywiście kupujemy ich mniej.

Zaobserwować to można nie tylko jeśli chodzi o artykuły spożywcze czy też odzieżowe, ten trend dostrzegalny jest także w innych sektorach gospodarki, takich, jak na przykład motoryzacja. Doskonale obrazuje on znane powszechnie i opisane w branżowych pismach zjawisko, że w czasie kryzysu, paradoksalnie, coraz większą popularnością cieszą się dobra luksusowe. Kiedy jednak powzięte kroki nie dają satysfakcjonujących rezultatów, gdy nie uzyskano większych dochodów, a poczynione oszczędności nie poprawiły znacząco domowego budżetu, jako sposób na wyjście z tak patowej sytuacji jawi się kredyt.

Nie taki straszny

Według najnowszych wyliczeń aż 15,2 mln Polaków żyje na kredyt. To naprawdę ogromna liczba: 47% kobiet i 49% mężczyzn musi regularnie pamiętać o ratach i spłacać odsetki. Prawie połowa ludności Polski pożyczyła pieniądze czy to po to, by spłacić bieżące zobowiązania, kupić mieszkanie czy też pokryć wydatki związane z wydarzeniami takimi, jak wesele własne lub dziecka. Wbrew pozorom jednak wcale nie jest tak, że kredyty są w większości zaciągane na zakup nieruchomości – tego rodzaju pożyczki to zaledwie 10 procent wszystkich. Najczęściej zaciągane są kredyty konsumpcyjne, zwłaszcza w okresie świątecznym lub wakacyjnym, gdy potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prezenty lub wymarzony wyjazd. Tak ogromna liczba kredytobiorców, która zresztą ciągle się zwiększa, to nieomylny znak, że Polacy przestali się bać pożyczania pieniędzy.

Odpowiada za to kilka czynników. Po pierwsze – zwiększyła się dostępność informacji o kredytach jako takich, oferta banków jest przejrzysta i do wglądu nawet bez wychodzenia z domu. Po drugie – na polskim rynku działa tak wiele banków, że istnieje ogromny wybór, takie bogactwo ofert pożyczek sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Po trzecie – znacznie wzrosła świadomość praw konsumenckich, dzięki czemu Polacy wiedzą, jakie są ich prawa jako kredytobiorców i jakie ograniczenia ma bank. To wszystko składa się na to, że coraz chętniej i częściej sięgają oni po dodatkowe źródło finansowania, jakim jest kredyt bankowy. Co jednak w przypadku osób, którym, z różnych przyczyn, banki odmawiają świadczenia pomocy finansowej? Doskonałe rozwiązanie to w takim wypadku pożyczka bez BIK.

Pieniądze dla każdego

Pożyczki bez BIK to specjalnego rodzaju kredyty udzielane przez podmioty prywatne, takie jak firma Lenderson. Główna różnica między nimi a kredytami, które oferują banki jest taka, że podczas analizy sytuacji potencjalnego kredytobiorcy nie są brane pod uwagę dane pochodzące z Biura Informacji Kredytowej. Co to takiego? Biuro Informacji Kredytowej to instytucja, która gromadzi informacje na temat historii kredytowej poszczególnych osób, takie jak na przykład terminowość spłat, ilość otwartych kredytów, ilość pożyczonych pieniędzy, czas, jaki był potrzebny na ich spłatę i tak dalej.

Banki zawsze w procesie weryfikacji poszczególnego kredytobiorcy wysyłają zapytanie do BIK i dlatego tak wiele osób spotyka się z odmową udzielenia kredytu – zdarza się to, gdy ich historia kredytowa to nieregularne spłaty rat lub też przerwa w oddawaniu pieniędzy. Na szczęście dla nich wszystkich istnieją pożyczki bez BIK: charakteryzuje je wysoka przyznawalność, co oznacza, że otrzymają je wszystkie te osoby, które z banków musiały odejść z kwitkiem. To doskonały sposób na pozyskanie pieniędzy w sytuacji, gdy inne placówki odmówiły udzielenia pomocy; to środki, które można przeznaczyć na spłatę zaciągniętych zobowiązań i w ten sposób zacząć wychodzić z tej patowej sytuacji finansowej; to idealna pomoc dla wszystkich zadłużonych.

Specjalna pożyczka bez BIK dla Ciebie

Każda z oferowanych przez firmę Lenderson pożyczka bez BIK to szyta na miarę propozycja, która doskonale dopasowuje się do potrzeb i możliwości każdego kredytobiorcy. Brak sztampowej oferty zastąpiony został rzetelną analizą sytuacji zgłaszającej się osoby, co z kolei umożliwia stworzenie propozycji, która będzie w stu procentach satysfakcjonująca dla obu stron. Finansowanie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej oraz osób fizycznych w każdym wieku bez względu na BIK to ogromny atut sprawiający, że z oferty może skorzystać praktycznie każdy.