Ponad 10 mln udzielonych pożyczek


ponad 50 zadowolonych klientów

Pożyczka 60 000zł


“Potrzebowałem szybko pieniędzy, ponieważ pojawiła się okazja przejęcie dobrze prosperującego biznesu za śmieszne pieniądze. Przez stary wpis w KRD nie mogłem uzyskać kredytu, więc zacząłem szukać innego rozwiązania. Otrzymałem masę propozycji, w internecie pełno jest różnych ofert. Umówiłem się na akt notarialny z pewną firmą, pomimo olbrzymich kosztów ! Stwierdziłem, że i tak mi się to opłaca. W ostatniej chwili zadzwonił Pan z Lenderson, konkretny gość. Przyjechał następnego dnia zobaczyć nieruchomość, zapytał o kilka spraw. Przejrzał dokumenty, żeby wszystko potwierdzić. Dostałem ofertę 2 razy tańszą od poprzedniej i pieniądze w 2 dni ! Pełen profesjonalizm !”

Pożyczka 230 000 zł pod zastaw domu


“Prowadzę działalność językową, która długo się rozkręca. Chciałem wprowadzić na rynek nowy produkt i potrzebowałem środków. Strata w działalności uniemożliwiła wzięcie kredytu. Kompetentna osoba poleciła firmę Lenderson. Po rozpoznaniu sprawy i oględzinach domu, transakcja sfinalizowała się w tydzień. Wszystko było czytelne, odbyło się przed notariuszem. Otrzymałem harmonogram i jasne zasady współpracy. Na chwilę obecną nie mam żadnych problemów. Warto ich sprawdzić, a nie sugerować się stereotypową opinią o prywatnych pożyczkach.”

Pożyczka 160 000 zł pod zastaw mieszkania


“Wziełam w Lenderson pożyczkę pod zastaw mieszkania. Właściciela firmy polecił mi dobry znajomy. Potrzebowałam szybko uzyskać kredyt, ponieważ istniało ryzyko utraty sprzętu o dużej wartości. Prawdopodobnie dostałabym kredyt w banku, jednak wiedziałam, że wiąrze się to z upływem dużej ilości czasu. Ilość formalności jest przerażająca. Postanowiłam zapoznać sie z ofertą Lenderson, która pomimo dość wysokiej ceny okazała się dobra. Przede wszystkim pieniądze miałam w tydzień na koncie. Kontakt z firmą dobry, jeśli zapomni się dostarczyć czegoś w terminie, wtedy często dzwonią i się upominają. Jeśli ktoś nie ma możliwości finansowania w banku, może liczyć na uczciwe podejście z ich strony i zorganizowanie prywatnego finansowania.”

Pożyczka 225 000 zł na działalność budowlaną


“Dobry znajomy polecił mi firmę Lenderson. Prowadzę od wielu lat przedsiębiorstwo budowlane i miałem problemy z płynnością. Cała branża boryka się z zatorami płatnościowymi z powodu odroczonych terminów. Pomimo, że od 20 lat prowadzę rachunek w jednym banku, nie uzyskałem tam pomocy. W żadnym innym również. Wydaje się niedorzeczne, że bank nie docenia takich klientów, ale takie mamy czas. Musiałem skorzystać z prywatnych środków. Lenderson szybko przygotowało ofertę. Jest droższa od oferty banku, ale na wszystkie raty dostaję fakturę, którą mogę wrzucić w koszty. Kontakt z firmą jest dobry, transakcja przeprowadzona szybko i sprawnie. Widać, że mocno pilnują swoich pieniędzy, ale wszystko robią zgodnie z prawem. Jeśli utrzymuje się z nimi regularny kontakt i płaci raty, nie ma żadnego problemu.”

Pożyczka 180 000 zł pod zastaw domu


“Wzięliśmy z mężem pożyczkę prywatną w Lenderson zabezpieczoną naszym domem. Wpadliśmy w problemy finansowe. Mąż stracił pracę, pojawiły się opóźnienia w kredytach. Po jakimś czasie mąż odzyskał pracę, a ja zaczęłam pracować dodatkowo. Dochody znacznie nam się poprawiły, jednak opóźnienia w bankach spowodowały już, że nie byliśmy w stanie odkręcić sytuacji. Kredyty trzeba było spłacić, a banki nie chciały nam pożyczyć pieniędzy z powodu złej historii BIK i krótkiego okresu zatrudnienia męża. Trafiliśmy przypadkiem do Lenderson. To była nasza ostatnia możliwość, chociaż bardzo nie chcieliśmy korzystać z usług prywatnych pożyczek. Okazało się, że chociaż oferta nie jest tania, to kontakt z firmą jest lepszy niż z jakimkolwiek bankiem. Pożyczają pieniądze prywatnych inwestorów i bardzo ich pilnują. Wszystko musi być dobrze zabezpieczone i zostaliśmy o tym poinformowani. Wszystko odbyło sie w obecności notariusza. Mamy regularny kontakt z firmą, w sytuacji, kiedy potrzebowałam porady prawnej w prywatnej sprawie również mi pomogli. Mogę polecić każdemu, kto nie może dostać kredytu w banku.”

Pożyczka 150 000 zł


“Mało brakło, a wziąłbym pożyczkę w innej firmie, która była dosłownie 4 razy droższa. Rzutem na taśmę udało się skontaktować z Lendersonem i przygotować dokumenty. Piszę tą opinię po prawie roku współpracy i wszystko przebiega pomyślnie. Pożyczkodawca jest wyrozumiały, nawet jeśli mam drobne opóźnienia, widać że normalni ludzie. Dzięki ich pomocy z powodzeniem mogę prowadzić knajpę. Mocno pilnują swojego interesu, ale wszystko w granicach rozsądku i przede wszystkim prawa.”

Pożyczka 50 000 zł pod zastaw mieszkania


“W firmie, w której pracowałam wiele lat zaczęto zwalniać ludzi. Liczyłam, że mój wieloletni staż uchroni mnie od zwolnienia, ale byłam w błędzie. Otrzymałam odprawę, ale pieniądze szybko zaczęły się kończyć. Moja sytuacja była coraz gorsza. Długi rosły, a ja nie potrafiłam znaleźć nowego zatrudnienia. Kiedy w końcu znalazłam pracę, groziła mi już eksmisja. Bardzo się obawiałam zastawienia mieszkania, ale nie miałam wyjścia i postawiłam wszystko na jedną kartę. Na szczęście udało mi się wyjść z problemów finansowych i zachować swoje mieszkanie. “

Pożyczka 75 000 zł na własny biznes


“Jeżeli nikt nie wierzy w Twój biznes plan, polecam zgłosić się do Lenderson. Kasa szybko trafiła na moje konto i to bez zbędnego narzekania, które czekało mnie w przypadku zapożyczenia się u rodziców. Przez pierwsze kilka miesięcy interes słabo się kręcił, ale na regularne spłacenie rat wystarczało. Dzięki temu czas spłaty pożyczki został mi wydłużony do 3 lat. Moja firma nabrała wiatru w żagle, a ja odkładam oszczędności, które pozwolą mi na spłatę pożyczki. “

Pożyczka 150 000 zł na siłownię


“Zakup lokalu, w którym zamierzałem otworzyć siłownię pochłonął wszystkie środki, przeznaczone na otwarcie własnej firmy. Na żadne dofinansowania nie mogłem liczyć, więc utknąłem w martwym punkcie. Z rozwiązaniem przyszedł Pan Adam z firmy Landerson. Pod zastaw lokalu otrzymałem pożyczkę, na zakup profesjonalnego sprzętu do mojej siłowni. Sylwetki zadowolonych klientów się rzeźbią, firma się rozwija, a ja bez problemu spłacam pożyczkę! Polecam wszystkich przedsiębiorczym!”

Pożyczka 50 000 zł na leczenie


“Pożyczka Lenderson to uczciwy układ. Zastawiłem dobytek swojego życia – dom, otrzymałem szybko przelew na leczenie miłości mojego życia – żony. W najtrudniejszym okresie choroby spłacaliśmy tylko niskie raty. Teraz kiedy wszystko wróciło do normy, możemy zająć się spłatą pożyczki. Zarówno dom, jak i zdrowie małżonki wróciło do mojej rodziny.”

Pożyczka 50 000 zł pod zastaw mieszkania


“Może to się wydać głupie, ale zastawiłam mieszkanie, aby spełnić swoje marzenia. Studiuję i pracuje dorywczo, co zdyskwalifikowało mnie jako potencjalnego kredytobiorcę w oczach banków. Za rok ślub, wesele, dzieci, praca – pomyślałam teraz albo nigdy! Postanowiłam zastawić mieszkanie, które dostałam w prezencie od rodziców i spełnić swoje największe marzenie. Udało się! Po powrocie, odkładałam część z wypłaty, co pozwoliło mi zobaczyć Tajlandię i spłaciłam pożyczkę, a rodzice do dziś o niczym nie wiedzą.”

Pożyczka 120 000 zł pod zastaw mieszkania


“Na początku roku wpadłam w trudną sytuację związaną z niekompetencją komornika, co doprowadziło do licytacji mojego mieszkania. Próbowałam odwoływać się wielokrotnie, jednak bezskutecznie. Czas upływał i działało to na moją niekorzyść. Pewnego dnia pojawił się pewien człowiek, który zaproponował mi pomoc w zachowaniu mieszkania, pożyczając mi pieniądze, abym mogła wyczyścić swoją sytuację. Byłam na tyle zdezorientowana wszystkim dookoła i wystraszona, że nie skorzystałam. Odradzano mi prywatne pożyczki i mówiono, że mogę stracić mieszkania i wpaść w kolejne długi. Pierwsza licytacja obeszła się bez chętnych i zbliżała się druga. Nie miałam wyjścia i skontaktowałam się z Panem, który wcześniej proponował mi pomoc. Okazało się, że trafiłam na firmę Lenderson, która okazałą sie kompetentna i zupełnie odbiegająca od stereotypowych opinii dotyczących lichwiarzy. Pomimo specyficznej sytuacji, Pan z Lenderson pomógł mi w przygotowniu wszystkich dokumentów i otrzymałam pożyczkę, która pozwoliła mi spłacić wszystkie długi. Oczywiście jest ona dość droga, ale zaznaczam wyraźnie, że nie są to koszty znacznie przekraczające niektóre kredyty bankowe. Całe szczęście, że sytuacja finansowa w rodzinie daje realne szanse spłaty pożyczki, ponieważ powiadziano mi, że gdyby tak nie było, firma nie podjęłaby się udzielenia pożyczki, ponieważ nie chcą psuć sobie opinii zbędnym windykowaniem nieruchomości, która z góry była skazana na tą windykację. Dobra polityka i uczciwe podejście, mogę zdecydowanie polecić.”

Pożyczka 100 000 zł pod hipotekę


“Dzień dobry,

wraz z żoną poszukiwaliśmy prywatnego, pozabankowego finansowania w związku z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą. Ofertę Lenderson znaleźliśmy w internecie, porównaliśmy ją z kilkoma innymi. Doradca przyjechał do nas w dzień wolny od pracy, aby przyspieszyć proces, ponieważ bardzo zależało nam na czasie. Warunki były przejrzyste i sprostały naszym oczekiwaniom. Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie, chcielibyśmy podziękować za przygotowanie pożyczki i z czystym sumieniem polecić współpracę z firmą Lenderson.”

Pożyczka 150 000 zł


“Pożyczkodawca bardzo w porządku, można się dogadać.

Pomimo sporej odległości pomiędzy Katowicami i moją miejscowością, wszystko przebiegło nad wyraz szybko i sprawnie. Zależało mi na czasie i firma stanęła na wysokości zadania.

Życie czasem stawia człowieka w nietypowej sytuacji i trzeba korzystać z nietypowych rozwiązań. Nie ma czego się obawiać, wszystko przygotowane profesjonalnie. Notariusz zwraca uwagę na szczegóły, tłumaczy wszystko 5 razy.”

Pożyczka 140 000 zł pod zastaw domu


“Wzięłam w Lenderson pożyczkę na działalność pod zastaw domu. Choroba, która niespodziewanie pojawiła się w moim życiu, na ponad rok wyeliminowała mnie z interesu i pochłonęła ogrom pieniędzy. Nigdy nie korzystaliśmy z mężem z takich usług, jednak zostało nam to polecone przez bardzo dużą firmę finansową. Spotkaliśmy się z właścicielem Lenderson i sprawdziliśmy jakie mamy możliwości. Niestety żaden bank nie był w stanie nam pomóc, więc to była nasza jedyna możliwość. Z racji faktu, że posiadamy dom z dużą działką, pożyczka nie była problemem. Konsultowaliśmy umowę z niezależnym prawnikiem, który ocenił, ze prawnie wszystko jest wykonane poprawnie i jesteśmy odpowiednio zabezpieczeni. Transakcja niczym nie różniła sie od kredytu hipotecznego w banku. Ostatecznie dobrałam kolejną kwotę, inwestor znalazł się bardzo szybko, formalności zostały załatwione błyskawicznie. Mogę z czystym sumieniem polecić.”

Pożyczka 125 000 zł pod zastaw mieszkania


“Rodzice wzięli w Lenderson pożyczkę pod swoje mieszkanie. Mają już swoje lata i za nic nie chcieli oddawać komukolwiek mieszkania, co doprowadziło ich do sytuacji bez wyjścia. Gdyby wcześniej zareagowali, każdy bank dałby im kredyt. Niestety niechęć do hipotek spowodowała, że było za późno. Rodzice poręczyli kredyt, który nie jest regularnie spłacany i pojawił się problem. Pan z Lenderson, którego polecił nam doradca finansowy budził zaufanie i wszystko dokładnie tłumaczył. Rodzice bardzo długo się zastanawiali. Podpisali umowę i przewłaszczyli mieszkanie na pożyczkodawcę. Firma zorganizowała prywatnego inwestora. Udało się uzyskac bardzo korzystną ratę miesięczną, która niewiele odbiega od deklarowanej raty w banku. Teraz kiedy już emocje opadły rodzice są zadowoleni i nie muszą się o nic martwić. Polecam każdemu nie sugerować się tym co mówią w telewizji, tylko sprawdzić i dowiedzieć się samemu jak wygląda kwestia prywatnej pożyczki. Jest wiele nieuczciwych firm na rynku, ale jestesmy przykładem, że można dobrze trafić.”

Pożyczka 120 000 zł Katowice


“Polecam firmę Lenderson osobom, które mają problemy finansowe i potrzebują pieniędzy. Mojemu mężowi komornik od 10 lat potrącał część wynagrodzenia i przez te wszystkie lata dług praktycznie w ogóle nie zmalał. Mieliśmy już tego wszystkiego dość. Przez pośrednika trafiliśmy do tej firmy i zdecydowaliśmy się na pożyczkę. Pan, który to z nami załatwiał był bardzo uprzejmy i budził zaufanie. Wszystko poszło dobrze, dostaliśmy pieniądze zgodnie z umową i udało nam się spłacić długi. Niestety po dwóch miesiącach straciłam pracę, a męża przenieśli na inny zakład pracy i nie byliśmy w stanie spłacać rat a w dodatku zalegaliśmy z czynszem. Musieliśmy podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania. Pomimo trudnej dla nas sytuacji przedstawiciele firmy poszli nam na rękę i pomogli wszystko zorganizować. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko i dostaliśmy zwrot pieniędzy po odjęciu naszego długu. Mimo, że ostatecznie musieliśmy sprzedać mieszkanie, w którym mieszkaliśmy 20 lat nie była to w żadnym stopniu wina umowy lub chciwości firmy pożyczkowej. Trzeba przyznać, że pomogli nam i pewnie gdyby nie to, wpadlibyśmy w kolejne problemy. Rzetelna firma godna polecenia.”

Pożyczka 66 000 zł na spłatę zobowiązań


“Kiedy brakowało mi do „pierwszego”, brałam szybkie kredyty na dowód osobisty. Po pewnym czasie straciłam nad tym kontrole. Pieniędzy wciąż brakowało, a niespłacone raty kredytów narastały. Wzięcie kolejnego kredytu, aby spłacić poprzednie wydawało mi się jedynym rozwiązanie, ale okazało się błędnym kołem. Oprocentowanie kredytu było tak wysokie, że popadłam jeszcze w większe kłopoty. Lenderson okazał się moim wybawieniem. Za otrzymane pieniądze spłaciłam zaciągnięte kredyty. Oprocentowanie było naprawdę niskie, więc nie miałam problemu ze spłatą rat aż do momentu gdy przyszedł czas na spłatę pożyczki. Okres spłaty został wydłużony jednak nie wiele mi to dało. Mieszkanie zostało wspólnie sprzedane, bezstresowo i w porozumieniu. Nadwyżka z kwoty na jaką się zadłużyłam została mi zwrócona, co pozwoliło mi ułożyć życie na nowo.”

Pożyczka 170 000 zł


“Przejrzałam wiele ofert kredytów i pożyczek, szukając uczciwego, ale i najbardziej atrakcyjnego źródła gotówki. W sieci natknęłam się na firmę Landerson. Okazało się, że spełnia wszystkie moje warunki, jest nisko oprocentowana, nie wymaga zaświadczenia o zarobkach, jest szybka i co najważniejsze, po spłacie pożyczki nieruchomość od razu wrócił w moje posiadanie.”

Pożyczka 120 000 zł na działalność gospodarczą


“Kryzys panoszy się po rynku już ładnych kilka lat. Moja firma dobrze prosperowała, więc ten problem mnie nie dotyczył, do czasu. Kontrahenci zaczęli się masowo wycofywać, jeden po drugim, aż popadłem w poważne kłopoty. Nie chciałem brać kredytu i ryzykować, że w razie niepowodzenia zlicytują, całe moje życie prywatne. Zastawiłem lokal, w którym prowadziłem biznes. Postanowiłem, jak się nie uda uratować firmy, stracę tylko to. Niestety albo i stety, tak właśnie się stało. Spłaciłem długi, ale traciłem i lokal i firmę. W zamian tego, zyskałem czystą kartę na pisanie nowej biznesowej historii.”

Pożyczka 240 000 zł pod zastaw domu


“Wzięliśmy pożyczkę prywatną wcześniej w innej firmie. Byliśmy do tego zmuszeni sytuacją i nie mieliśmy wyboru, nie znaliśmy się na tym i potrzebowaliśmy pomocy. Niestety szablonowe podejście spodowało, że pożyczka skończyła się i nie było możliwości przedłużenia terminu. Sprzedaż domu wisiała nad nami, więc szukaliśmy kolejnego rozwiązania, sytuacja się nie poprawiła, potrzebowaliśmy więcej czasu.

Trafiliśmy na osobę, która poleciła nam Pana z firmy Lenderson. Zaprosiliśmy go do domu, przedstawiając sytuację i prosząc o wsparcie. Okazało się, że firma kojarzyła osoby, które wcześniej pożyczyły nam pieniądze. Sprawa nie była prosta, ponieważ sytuacja dochodowa w rodzinie jest dość skomplikowana. Na szczęście firma podjęła się pożyczenia nam pieniędzy.

Ważne dla nas jest to, że zaplanowali z nami taki termin, który pozwoli spłacić pożyczkę. Zanim dostaliśmy pieniądze, otrzymaliśmy konkretny plan spłaty i wskazówki co robić, aby maksymalnie to przyspieszyć.

Zostaliśmy poproszeni przez właścicieli firmy o przygotowanie opinii na temat ich firmy i po całej sytuacji mogę powiedzieć jedynie szkoda, że nie trafiliśmy na tą firmę od razu.”

Pożyczka 250 000 zł


“Zgłosiłem się do pośrednika z prośbą o zorganizowanie finansowania dla mojej spółki. Prowadzę działalność od ponad 20 lat i systematycznie generuję duże obroty i regularne zyski. Niestety trafiłem na pechowy kontrakt z jednym z miast opiewający na kwotę kilkudziesięciu milionów złotych. Niedociągnięcia ze strony zamawiającego postawiły firmę w trudnej sytuacji finansowej. Z powodu sporego zakredytowania, banki nie były zainteresowane szybką pomocą. Przez pośrednika zostałem skierowany do przedstawiciela Lenderson. Okazało się, że posiadamy wspólnych znajomych. Szybko i sprawnie udało się dogadać na niestandardowych warunkach z uwagi na powiązania. Osoby godne polecenia, kompetentni i działają szybko. Pilnują swojego biznesu, ale chętnie rozmawiają z poważnymi klientami.”

Pożyczka 190 000 zł pod zastaw nieruchomości


“Wziałem pożyczkę prywatną na 170 000 zł. Koszty prowizji, prawnika i notariusza nie były małe, ale pokrył je Pożyczkodawca – ja spłacam w ratach. Nie jest tanio, ale na pewno szybko. Procedura trwała chyba tydzień, byłem zaskoczony. Płacę regularnie i nie mam żadnych kłopotów. Wszystko zostało mi jasno wyjasnione, oczywiście zdaje sobie sprawe z możliwości utraty nieruchomości, gdybym nie spłacał. Otrzymałem koncepcję, jak spłacić pożyczkę przy pomocy banku. Komornik windykował moje zobowiązania i okazało się, że przez 5 lat nie dostanę kredytu. Lenderson zaproponował pożyczkę na 6 lat, abym mógł wyczyścić sobie papiery. Póki co mogę polecić ich usługi, są konkretni i uczciwi. Widać ile zarabiają i za co.”

Pożyczka 160 000 zł na działalność gospodarczą


“Aktualnie posiadam już dwie pożyczki w Lenderson. Prowadzę firmę transportową, potrzebowałem pieniędzy na postawienie działalności na nogi po różnych perturbacjach, niezależnych ode mnie. Poprzednia pożyczka była na kwotę ok. 60 000 zł. Obie są zabezpieczone nieruchomościami. Właściciele dokładnie wszystko sprawdzali, oglądali nieruchomość, rozmawiali ze mną kilkakrotnie. Ostatecznie doszliśmy do porozumienia. Formalności przygotowane szybko, adwokat aż do przesady pilnuje wszystkiego. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych problemów. W przypadku opóźnienia w zapłacie raty o kilka dni, jest dużo telefonów i pytań. Generalnie oceniam pozytywnie, na pewno zgodnie z prawem.”

Pożyczka 260 000 zł na działalność


“Skorzystałam z usług firmy Lenderson i wzięłam pożyczkę prywatną na finansowanie bieżącej działalności. Sytuacja w firmie uniemożliwiła finansowanie w banku, po kilku spotkaniach z przedstawicielem Lenderson udało się dojść do porozumienia i uzgodnić warunki. Oprocentowanie jest wyższe niż w banku, jednak procedury i szybkość działania zdecydowanie lepsza. Formalności dopilnowane do końca, obsługa adwokata i notariusza zapewniona przez firmę. Po kilku miesiącach spłat mogę ocenić, ze kontakt z firmą przebiega poprawnie i nawet w przypadku opóźnień wynikających z sytuacji losowych, zawsze dochodzimy do wspólnego rozwiązania. Rozwiązanie godne polecenia osobom, którym bank odmówił pomocy.”

Pożyczka 800 000 zł


“Dzień dobry,

piszemy tą opinię dość późno, ale zdecydowanie zasłużenie. Wzięliśmy w Lendersonie już 3 pożyczkę na dokończenie dużej inwestycji. Mocno przeliczyliśmy się z kosztami i gdyby nie bardzo duży kredyt zaufania i oczywiście pieniędzy jaki otrzymaliśmy, prawdopodobnie nie dokończylibyśmy tego, co zaczęliśmy. Czas reakcji na nasze zapytania był w każdym z trzech przypadków po prostu błyskawiczny. Nie ma odstępstw od zabezpieczeń, za każdym razem firma poprosiła o kolejną nieruchomość, co jest doskonale zrozumiałe. Pomimo, iż kosztuje to niemało, na pewno warto mieć takiego kontrahenta na wypadek nagłej potrzeby finansowej. Po kilkudziesięciu latach prowadzenia firmy, zbudowanej na różnych kredytach, możemy powiedzieć, że współpraca w żadnym stopniu nie odstaje od jakiegokolwiek banku, a wręcz jest zdecydowanie lepsza. Z czystym sumieniem polecamy.

Z poważaniem.”

Pożyczka 100 000 zł pod zastaw domu


“Chciałabym rozwiać wątpliwość wszystkich, którzy się obawiają zastawienia swojego domu, a borykają się z problemami finansowymi. Ja również się bałam, ale analizując wszystkie „za” i „przeciw”, doszłam do wniosku, że muszę spróbować. Wystarczyło spłacać wszystko w terminie, a po pół roku dom z powrotem wrócił w moje posiadanie.”

Pożyczka 86 000 zł pod zastaw domu


“Witam, życie pisze różne scenariusze. Niestety dla mnie stworzyło bardzo trudny i przykry. Nie chciałam się nikomu z tego tłumaczyć. Wstydziłam się opowiadać o problemach. W Lendersonie potraktowano mnie bardzo profesjonalnie, zdano mi tylko kilka niezbędnych pytań. Dopełniono formalność i otrzymałam pieniądze.”

Pożyczka 275 000 zł pod zastaw domu


“Dzień dobry. Nikomu nie życzę, konieczność pożyczania pieniędzy, ale jeżeli drugi raz znalazłabym się w takiej sytuację, bez wahania wróciłabym do Państwa firmy. Strach przed przepisaniem domu w obce ręce był nie do opisania. Na szczęście okazali się Państwo rzetelną firmą i wszystko odbyło się zgodne z ustaleniami. Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim, którzy potrzebują takiej pomocy.”

Pożyczka 90 000 zł


“Nie lubię pożyczać pieniędzy, ze względu na to że zawsze trzeba oddać kwotę ze sporą nadwyżką. Jeżeli jest już taka konieczność, szukam najtańszej i przede wszystkim możliwej do spłaty pożyczki. Nie ufam „atrakcyjnym” ofertą kredytów bankowych czy pożyczką w 15 minut bez formalności. Interesuje mnie tylko krótka piłka. Pożyczam pod zastaw, rozwiązuje swoje problemy, oddaje. Tak jest tutaj więc jak muszę pożyczam w Landerson.”