Przewaga


dzięki doświadczeniu

Kim jesteśmy?

Firma Lenderson zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek dla firm. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków. Najważniejszym elementem każdej transakcji jest zabezpieczenie w postaci mieszkania lub domu.
W naszej działalności przede wszystkim kierujemy się etyką i uczciwym podejściem do klienta. Zdajemy sobie sprawę z powszechnej niepewności i awersji do prywatnych pożyczek, dlatego dokładamy jeszcze większych starań, aby udowodnić, że jesteśmy rzetelną marką i można nam zaufać.

Dlaczego my?

W czasie pięciu lat działalności sfinansowaliśmy kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych na łączną kwotę ponad piętnastu milionów złotych. Wszystkie podpisane przez nas umowy są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a stale serwisowani klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w dynamicznie zmieniających się warunkach rynku. Zespół specjalistów, tworzących naszą firmę posiada bogate doświadczenie w bankowości i doradztwie finansowym, co pozwala zagwarantować Pożyczkobiorcom realną możliwość spłaty pożyczki. Osoby zarządzające firmą Lenderson, dzięki historii związanej z bankowością inwestycyjną private banking, dbają o szczegóły związane z odpowiednim poziomem obsługi Pożyczkodawcy i merytoryczną opiekę prawną. Kancelaria adwokacka i notarialna, które współpracują z naszą firmą, na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowały się w bezbłędnym przygotowaniu transakcji pożyczek prywatnych.