Przewaga


dzięki doświadczeniu

Kim jesteśmy?

Firma Lenderson zajmuje się udzielaniem prywatnych pożyczek dla firm. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków. Najważniejszym elementem każdej transakcji jest zabezpieczenie w postaci mieszkania, domu lub ewentualnie samochodu.
W naszej działalności przede wszystkim kierujemy się etyką i uczciwym podejściem do klienta. Zdajemy sobie sprawę z powszechnej niepewności i awersji do prywatnych pożyczek, dlatego dokładamy jeszcze większych starań, aby udowodnić, że jesteśmy rzetelną marką i można nam zaufać.

Dlaczego my?

W czasie pięciu lat działalności sfinansowaliśmy kilkudziesięciu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych na łączną kwotę ponad piętnastu milionów złotych. Wszystkie podpisane przez nas umowy są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a stale serwisowani klienci mogą liczyć na nasze wsparcie w dynamicznie zmieniających się warunkach rynku. Zespół specjalistów, tworzących naszą firmę posiada bogate doświadczenie w bankowości i doradztwie finansowym, co pozwala zagwarantować Pożyczkobiorcom realną możliwość spłaty pożyczki. Osoby zarządzające firmą Lenderson, dzięki historii związanej z bankowością inwestycyjną private banking, dbają o szczegóły związane z odpowiednim poziomem obsługi Pożyczkodawcy i merytoryczną opiekę prawną. Kancelaria adwokacka i notarialna, które współpracują z naszą firmą, na przestrzeni ostatnich lat wyspecjalizowały się w bezbłędnym przygotowaniu transakcji pożyczek prywatnych.

Dla kogo jest pożyczka prywatna?

Udzielamy pożyczek prywatnych zabezpieczonych samochodami na kwoty od 10.000 zł do 50.000 zł oraz nieruchomościami na kwoty powyżej 50.000 zł. Nie jesteśmy firmą zajmującą się tzw. „chwilówkami”. Każdy z naszych klientów musi posiadać wolną od obciążeń nieruchomość lub samochód, które mogą być zabezpieczeniem transakcji. Akceptowane nieruchomości to wyłącznie mieszkania lub domy zlokalizowane w dowolnym mieście w Polsce, którego liczba mieszkańców przekracza 50.000. Nigdy nie udzielamy pożyczek klientom, którzy z góry wiadomo, że nie będą w stanie ich spłacić. Decyzje pozytywne otrzymują wyłącznie klienci, których stać na regularną spłatę odsetek i całości kapitału. Nie dokonujemy tak szczegółowej analizy klienta, jak banki, jednak dla wspólnego dobra obiektywnie szacujemy ryzyko finansowania. Podstawą współpracy z nami jest szczerość i konsekwencja. Nie udzielamy pożyczek klientom, którzy próbują ukryć niewygodne fakty w celu otrzymania środków za wszelką cenę. Wizja naszej firmy opiera się o prostą i uczciwą politykę wobec Pożyczkobiorców, która ma na celu połączenie zysku inwestora z wyjściem na przeciw potrzebom klientów. Nie stosujemy ograniczeń minimalnego stażu prowadzenia działalności. Bierzemy pod uwagę wszystkie dochody, które deklaruje klient, niezależnie od stopnia ich formalności.
Więcej szczegółów dotyczących pożyczki prywatnej można znaleźć w zakładce „Oferta”.